امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134350
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 138
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانشکده رسانه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانشکده رسانه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> در سومین دوره پذیرش دانشجوی خود، برای نیمسال دوم سال تحصیلی 93-94 در رشته‌های «خبرنگاری» و «عکاسی خبری» در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها از امروز دوشنبه اول دی ماه آغاز می‌شود و روز دوشنبه 8 دی‌ماه پایان می‌پذیرد. 

داوطلبان شرکت در پذیرش باید به موقع و در مهلت مقرر ابتدا به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام را از طریق این پایگاه دریافت کنند.

سپس هزینه ثبت‌نام را به صورت اینترنتی پرداخت کنند به این صورت که داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

داوطلبان پس از پرداخت هزینه ثبت‌نام باید مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام را فراهم کنند.

ثبت‌نام دانشکده رسانه فارس به صورت بدون کنکور و بر اساس شرط معدل است و شرکت کنندگان می‌توانند در یکی از رشته‌های کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری با کد 7219 یا کاردانی حرفه‌ای عکاسی خبری با کد 7351 ثبت‌نام کنند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این دانشکده، فعالیت تخصصی در حوزه خبر و برگزاری فوق برنامه‌های مختلف علاوه بر سرفصل‌های مصوب رشته‌ها برای آموزش دانشجویان به صورت رایگان است و از جمله برنامه‌های این مرکز می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی، حلقه‌های مطالعاتی، دوره‌های آموزشی زبان و قرآن، مسابقات فرهنگی و هنری اشاره کرد.

همچنین باشگاه خبری توانا در کنار مجموعه دانشکده رسانه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از شناسایی دانشجویان مستعد این مرکز، آنان را برای آغاز فعالیت خبری در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و سایر رسانه‌ها به صورت تخصصی‌تر آموزش می‌دهد.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با آموزش دانشکده رسانه فارس به شماره تلفن 88911664 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است پذیرش دوره‌های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی دانشکده رسانه فارس نیز پس از تاریخ فوق و از روز سه شنبه نهم دی ماه امسال از طریق سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود.

علاقمندان برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام سازمان سنجش می‌توانند به نشانی اینترنتی http://dl.sanjesh.org/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=576
مراجعه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها