امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134357
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۸
تعداد بازدید: 79
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز (دوشنبه) به چندین منطقه در کرانه باختری یورش بردند و 10

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز (دوشنبه) به چندین منطقه در کرانه باختری یورش بردند و 10 فلسطینی را بازداشت کردند.

بنا به اعلام وبگاه خبری «فلسطین الیوم»، این 10 نفر به اتهام ارتباط با حماس دستگیر شده‌اند.

یورش صهیونیست‌ها به مقبره یوسف نبی(ع)

صدها شهرک‌نشین صهیونیست صبح امروز به مقبره یوسف نبی(ع) در شهر نابلس کرانه باختری یورش بردند.

بنا به گزارش وبگاه خبری «الوطن»، این صهیونیست‌ها با اتوبوس‌هایی که به شدت حمایت امنیتی می‌شد خود را به مقبره مذکور رساندند و به اجرای آیین‌های تلمودی پرداختند. بر اثر این اقدام درگیری‌هایی رخ داد.

متشنج شدن اوضاع مسجدالاقصی پس از یورش صهیونیست‌ها با آن

صبح امروز 16 صهیونیست باری دیگر به مسجدالاقصی هجوم بردند. معتکفان و نمازگزاران داخل مسجد با مشاهده این وضعیت تلاش کردند از ورود این افراد به داخل مسجد شوند که در اثر آن اوضاع متشنج شد.

تخریب 4 خانه در قدس اشغالی

بلدوزرهای رژیم صهیونیستی امروز 4 منزل مربوط به فلسطینیان در شهر «العیزریه» واقع در جنوب قدس اشغالی را تخریب کردند.

بنا به گزارش «فلسطین الیوم»، قبل از تخریب این خانه‌ها تعداد بسیاری زیادی از نظامیان صهیونیست منطقه مذکور را محاصره کردند.

توطئه خاخام‌های یهود برای ایجاد معبد دروغین «سلیمان» بر ویرانه‌های مسجدالاقصی

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» به تازگی تصویری از تعدادی از خاخام‌های یهودی به همراه یک مهندس که در حال بررسی نقشه مسجدالاقصی هستند منتشر کرده است.

هرچند که  هاآرتص نامی از این خاخام‌های در تصویر نبرده است، اما آنگونه که پیداست یکی از آنها خاخام«یسرائیل ارئیلی» رئیس کانون معبد سلیمان است که یکی از مراجع دینی حامی تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد کذایی یهودیان بر روی خرابه های آن است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار