امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13436
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 118
غلامحسین اسماعبلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات غرب مبنی بر نقض حقوق بشر و دموکراسی در ...

غلامحسین اسماعبلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات غرب مبنی بر نقض حقوق بشر و دموکراسی در ایران گفت: موضوع حقوق بشر یک ترفند و دستاویز برای آمریکا است تا به این وسیله ایران را مورد هجمه‌های ناجوانمردانه خود قرار دهند.

وی با اشاره به برخوردهای دوگانه نظام سلطه و اتحادیه اروپا در بحث حقوق بشر افزود: متأسفانه کشورهای مدعی در عملکرد خود اعتنایی به حقوق بشر نمی‌کنند اما ایران را به دلیل انگیزه‌های سیاسی متهم به نقض حقوق بشر می‌کنند.

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در ادامه تصریح کرد: برگزاری انتخابات یازدهم به ویژه در زندان و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی تمام ادعاهای غرب را به سخره گرفت.

اسماعیلی تأکید کرد: هیچ یک از کشورهای مدعی دموکراسی موفق به خلق چنین حماسه‌ای نشده‌اند، ضمن اینکه من تاکنون نشنیده ام در کشور دیگری غیر از ایران زندانیان فرصت حضور در انتخابات و تعیین سرنوشت خود را پیدا کنند.

وی افزود: افرادی که در زندان حضور دارند شهروند مملکت محسوب می‌شوند، ممکن است برخی از این افراد به دلیل جرمی که مرتکب شدند از انتخاب شدن محروم باشند اما از انتخاب کردن محروم نیستند.

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور خاطرنشان کرد: انتخابات یازدهم از یک سو رسوایی بزرگی را برای مدعیان حقوق بشر به همراه داشت و از سوی دیگر سند افتخاری را به افتخارات جمهوری اسلامی اضافه کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار