امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134383
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۴
تعداد بازدید: 137
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد داریوش ارجمند امشب در مراسم نکوداشت مرحوم انوشیروان ارجمند در تالار اصلی تئاتر شهر اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد داریوش ارجمند امشب در مراسم نکوداشت مرحوم انوشیروان ارجمند در تالار اصلی تئاتر شهر اظهار کرد: هیچ وقت تصور نمی‌کردم در مشهد و در حضور اساتید و دوستان هنرمندم از سوگ برادرم بگویم.

بازیگر نقش مالک اشتر در سریال امام علی (ع) با بیان اینکه لحظه‌های آخر در کنار برادر بزرگ‌تر و شنیدن آخرین تلفظات وی و فوتش، کمرم را شکست تصریح کرد: بزرگ‌ترین صفت انوشیروان ارجمند، برادر بزرگتری‌اش نسبت به من بود و حال که وی را از دست داده‌ام معتقدم بسیاری از فرصت‌ها را برای بیشتر در کنار او بودن از دست داده‌ام.

وی به جوانان توصیه کرد تا قدر لحظات با بزرگترها را بدانند و اضافه کرد: متاسفانه هنرمندان و فرهیختگان فرهنگ و هنر در کشور ما وقتی که از دنیا می‌روند تازه متولد می‌شوند و بردارم نیز از این قائده مستثنی نیست.

ارجمند تاکید کرد: برادرم در سکوت فوت کرد، بدون آن که قدری غرور، منیت، خودنمایی و باج و خراجی داشته باشد و تنها کسی بود که در سریال امام علی (ع) تاریخ را مطالعه کرده بود و همه پاسخ سوال‌هایشان را از وی دریافت می‌کردند.

بازیگر باتجربه سینما و تلویزیون با بیان اینکه هنرمندان به واسطه فاصله‌گذاری مردم میان آنها و نقش‌هایشان، زندگی خصوصی ندارند، افزود: برخی از مردم حتی درباره تاثیر نقش هنرمند در زندگی وی قضاوت می‌کنند بنابراین جایگاه یک هنرمند بسته به انتخاب و بازی نقش‌های وی جابجا می‌شود.

وی هنرمندان را الطاف الهی عنوان کرد و گفت: امیدوارم تا زمانی که مردم هستند هنر و هنرمندان نیز به کار خود ادامه دهند زیرا باید باور کنیم که هر جا مردم هستند خدا نیز آنجا است.

گفتنی است در این مراسم محمد جهانپا و علیرضا سوزنچی به اجرای نقالی پرداختند.
انتهای پیام/3138/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها