امروز : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134390
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 5
احمد خورشیدی‌آزاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به اظهارات حسین مرعشی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که مجلس نهم را عاری از کفایت ...

احمد خورشیدی‌آزاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به اظهارات حسین مرعشی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که مجلس نهم را عاری از کفایت دانسته بود، اظهار کرد: مردم هنوز یادشان نرفته که در مجلس ششم چه حرف‌هایی زدند و چه اقداماتی انجام دادند.

این فعال سیاسی اصولگرا بیان داشت: امثال حسین مرعشی فکر می‌کنند مردم کارها و اظهارات ساختارشکنانه مجلسی‌های ششم را فراموش کرده‌اند.

خورشیدی‌آزاد با انتقاد شدید از مواضع عضو حزب کارگزاران سازندگی نسبت به مجلس کنونی تصریح کرد: ناراحتی این افراد از مجلس فعلی به دلیل عمل به وظیفه و رسالتی است که مجلس بر عهده دارد و ولایت‌پذیری که نمایندگان سرلوحه کار خود کردند.

وی از ولایت‌پذیری این مجلس و ذکر مصداقی از آن یاد کرد و گفت: مجلس به فرمان رهبری برای حمایت از دولت و کمک به دولت لبیک گفت در حالی که همه می‌دانیم مجلس کنونی با بسیاری از وزیران کنونی موافق نبود.

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی تصریح کرد: اینکه آقایان شهر به شهر و دانشگاه به دانشگاه می‌گردند و به فکر شکل‌گیری مجلسی همانند مجلس ششم هستند توهمی بیش نیست و به همین دلیل است که مجلس فعلی را مورد هجمه خود قرار داده‌اند.

خورشیدی‌آزاد از نزدیکی جریان اصولگرا به وحدت حداکثری خبر داد و گفت: امثال این افراد نتیجه وحدت حداکثری اصولگرایان را در مجلس آینده به عینه مشاهده خواهند کرد و خواهند فهمید که مردم همچنان به این گفتمان اصیل و انقلابی اعتماد دارند.

وی از تحصن و استعفا به عنوان دو نکته تاریک در پرونده مجلس ششم یاد کرد و گفت: در این مجلس به غیر از سایر اعمالی که داشتند این دو نقطه تاریک همواره در کارنامه آن‌ها ضبط و ثبت است و کسانی که که چنین کارنامه‌ای را دارند نباید در خصوص مجلس نهم و عملکرد آن اظهارنظر کنند.

این فعال سیاسی، بی‌کفایتی و بی‌لیاقتی را در بروز چنین خطاهایی دانست و خاطرنشان کرد که مردم قطعا در مجلس آینده باکفایت‌ترین‌ها را انتخاب می‌کنند.

انتهای پیام/2571/ط30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار