امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134391
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
مؤید حسینی‌صدر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تلاش تیم ...

مؤید حسینی‌صدر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تلاش تیم مذاکره‌& zwnj;کننده هسته ای کشورمان را قابل تقدیر عنوان کرد و با اشاره به اینکه این تیم دستاوردهای خوبی داشته‌ است،‌ گفت: برخورد از موضع قدرت مذاکره‌کنندگان کشورمان سبب جلب همراهی مجلس شورای اسلامی شد.

وی با توصیه به وزیر امور خارجه جهت استفاده از مهره تأثیرگذاری به نام روحیه بسیجی در جریان مذاکرات، خاطرنشان کرد: همگان معترفند که حاکمیت روحیه ایثار در میان ایرانیان مانع انفعال ما می‌شود.

حسینی صدر در ادامه گفت: همه دنیا روی نیروی نظامی و ارتش تکیه می‌کنند؛ هرچند در ایران هم آنها جایگاه خود را دارند، اما به نظر من شاه کلید ما بسیج است که می‌تواند تمام معادلات را به هم زند.

وی از محبوبیت سردار سلیمانی در میان اقشار گوناگون مردم به‌ عنوان نشانه‌ای از عشق خاص مردم ایران به بسیج یاد و تصریح کرد: تمام آحاد ملت با هر سلیقه‌ای به بسیج علاقه داشته و این یک پشتوانه بی‌نظیر در دنیا است.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج به هیچ سلیقه‌ای وابسته نیست و صرفاً محدود به حدود الهی و اطاعت از رهبری است و لذا این پشتوانه می‌تواند به اقتدار تیم مذاکره‌کننده بیفزاید.

وی اطمینان مردم به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای را فارغ از هر نتیجه‌ای یادآور شد و افزود: تنها نیروی مقتدری که اکنون برابر تروریست‌ها ایستاده، نیروی بسیج است.

حسینی صدر در پایان گفت: طرف مقابل باید بداند صلح ریشه‌دار با حمایت جمهوری اسلامی ایران شکل می‌گیرد و حرف اول و آخر امنیت منطقه را ایران می‌زند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها