امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۴:۰۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1344
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 303
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این درام اجتماعی را شرکت مستقل فیلم‌سازی کراس کریک پیکچرز تهیه می‌کند، که خود تاد فیلد هم یکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این درام اجتماعی را شرکت مستقل فیلم‌سازی کراس کریک پیکچرز تهیه می‌کند، که خود تاد فیلد هم یکی از مدیران آن است.
«ویرانه‌‌های زیبا» با نگاهی به قصه کتاب پرفروش جس والتر جلوی دوربین می‌رود. این کتاب چند هفته در صدر جدول کتاب‌های پرخواننده نشریه نیویورک تایمز بود.
فیلم‌نامه فیلم را جس والتر با همکاری تاد ‌فیلد خواهد نوشت. قصه فیلم‌نامه نسبت به قصه این کتاب حماسی، وفادار خواهد ماند.
این قصه حماسی ماجراهای خود را از بهار سال 1962 شروع می‌کند و سه شخصیت نوجوان و جوان، کاراکترهای اصلی و محوری ان هستند. قصه فیلم،به دوران مختلف تاریخی سفر می‌کند.
اتفاقاتی که در طول قصه رخ می‌دهد، این سه کاراکتر را به یکدیگر پیوند می‌دهد و قصه‌های مستقل و جداگانه آنها را وارد یک مسیر واحد می‌کند.
به زودی قصه و ماجراهای مربوط به آنها، حال و هوایی بین‌المللی پیدا می‌کند و آنها سر از شهر رم (پایتخت ایتالیا) در می‌آورند. این سه جوان درگیر مسائل مربوط به ترور کلئوپانرا می‌شوند و مسائل چند دهه مهم تاریخی، در ارتباط با آنها قرار می‌گیرد.
نشریه پرخواننده اینترتینمنت ویکلی هم در سال 2012 کتاب«ویرانه‌های زیبا» را به عنوان یکی از بهترین کتاب‌ها و اثار ادبی سال انتخاب کرد.
این در حالی است که منتقدان ادبی چندین نشریه معتبر دیگر هم، «ویرانه‌های زیبا» را یکی به عنوان یکی از آثار برگزیده سال 2012 معرفی کردند.
کلید فیلم‌برداری نسخه سینمایی«ویرانه‌های زیبا» اوایل فصل پائیز امسال زده می‌شود. هزینه تولید فیلم حدود 30 میلیون دلار برآورد شده است.
تهیه‌کنندگان «ویرانه‌های زیبا» قصد دارند برای ایفای سه نقش اصلی فیلم، از سه بازیگر تازه وارد و ناشناخته استفاده کنند.
تاد فیلد که بازیگر هم هست، پیش از این در فیلم‌های «خانه  جن‌زده» ،«گردباد»، «چشمان بازبسته» و «قدم‌زنی و صحبت» بازی کرده است.
او کار فیلم‌سازی را از دهه نود با ساخت فیلم‌های کوتاه شروع کرد و در سال 1999 به همکاری با مجموعه‌های تلویزیونی پرداخت. فیلد‌ اولین فیلم سینمایی بلند خود را در سال 2001 کارگردانی کرد و تا به حال ،فقط دو فیلم بلند سینمایی را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها