امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134419
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، علیرضا ایازسنگی‌فرد یکشنبه‌شب در نشست مسئولان این شهرستان اظهار کرد: عسلویه از مناطق مهم و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، علیرضا ایازسنگی‌فرد یکشنبه‌شب در نشست مسئولان این شهرستان اظهار کرد: عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار است و همه مسئولان برای اعتلای شهرستان گام برمی‌دارند.

وی افزود: اهمیت آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم با تلاش دسته‌ جمعی شاهد موفقیت بیشتر این حوزه و موفقیت بیش از پیش دانش‌آموزان باشیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه با ارائه گزارشی از قبولی‌های کنکور سال گذشته خاطرنشان کرد: 90 درصد دانش‌آموزان شهرستان عسلویه به دانشگاه‌ راه یافته‌اند که از بین قبول‌شدگان تعداد 30 نفر به دانشگاه‌های دولتی ورود پیدا کرده‌اند که آمار مطلوبی نیست.

فرماندار شهرستان عسلویه نیز بیان کرد: برای رشد و موفقیت شهرستان عسلویه در عرصه آموزش و پرورش از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

حسن اسماعیلی افزود: امسال اعتبارات مناسبی را برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی در شهرستان در نظر گرفته‌ایم که تامین به موقع اعتبارات و تزریق به پروژه‌ها مورد تاکید قرار دارد.

وی با اشاره به اعلام نتایج کنکور سراسری، از رئیس آموزش و پرورش خواست نکات ضعفی که در مجموعه موجود است با همراهی، همیاری و صمیمیت رفع شود تا جایگاه شهرستان در استان بوشهر ارتقا داده شود.

انتهای پیام/2451/ی20/ض1002

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها