امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134420
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، مسعود سلطانی‌فر شامگاه یکشنبه در دیدار با مسئولان عسلویه اظهار داشت: گردشگری در دنیای امروز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، مسعود سلطانی‌فر شامگاه یکشنبه در دیدار با مسئولان عسلویه اظهار داشت: گردشگری در دنیای امروز جایگاه بسیار مهم و ارزشمندی دارد و امیدواریم در سطح کشور روز به روز شاهد رشد شاخص‌های گردشگری باشیم.

وی افزود: استان بوشهر نیز دارای جاذبه‌های گردشگری و ظرفیت‌های بالای توریستی است و به ویژه در سواحل این استان ظرفیت بسیار بالایی وجود دارد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطرنشان کرد: افزایش امکانات و توسعه زیرساخت‌های گردشگری در پایتخت انرژی کشور مورد تاکید و توجه قرار دارد و امیدواریم با همکاری مسئولان این شهرستان به نتایج مورد نظر برسیم.

سلطانی‌فر تصریح کرد: سواحل بکر و دست‌نخورده و مناظر اکوتوریستی در سواحل استان بوشهر و عسلویه باید مورد توجه مسئولان در امر گردشگری قرار گیرد.

وی از راه‌اندازی اداره میراث فرهنگی عسلویه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با توجه به نیاز این منطقه به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با برنامه‌ریزی لازم به زودی این اداره را مستقر خواهیم کرد.

لزوم استقرار اداره میراث فرهنگی و گردشگری در عسلویه

دستیار ویژه مدیرعامل پارس جنوبی و مشاور فرماندار عسلویه نیز در این نشست با تقدیر از حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در عسلویه اظهار داشت: عسلویه در کنار تاسیسات نفت، گاز و پتروشیمی جایگاه خاصی در حوزه گردشگری دارد که نیازمند توجه است.

حسین علیزاده افزود: امیدواریم با توسعه زیرساخت‌های گردشگری و توریستی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در این شهرستان شاهد جذب گردشگران داخلی و خارجی در این منطقه باشیم.

وی خواستار استقرار اداره میراث فرهنگی در عسلویه شد و گفت: استقرار این اداره موجبات تحولی ارزشمند در صنعت گردشگری و توجه ویژه به این حوزه مهم می‌شود که از رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انتظار داریم برای این مهم تلاش کند.

علیزاده بیان کرد: صنعت نفت تعامل بسیار خوبی با شهرستان عسلویه دارد و امیدواریم با تداوم این روند شاهد موفقیت‌های بیشتر شهرستان در عرصه‌های مختلف باشیم.

انتهای پیام/2451/ی30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها