امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134425
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته جلسه هماهنگی میان محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، پیرحسین

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته جلسه هماهنگی میان محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، پیرحسین کولیوند رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، رشیدیان استاندار خراسان رضوی و مسئولان استانی در مشهد برگزار شد.

در این جلسه رئیس سازمان امداد و نجات از آمادگی جمعیت هلال احمر در 7 استان و ارائه خدمات امدادی به بیش از 43 هزار نفر به ویژه افرادی که به صورت دسته‌های عزاداری و پیاده به سمت مشهد مقدس در حال حرکت بودند خبر داد و اظهار داشت این خدمات تا سوم دی ماه به صورت ویژه ادامه خواهد داشت.

در ادامه جلسه رشیدیان استاندار خراسان رضوی از ورود زائران به مشهد مقدس خبر داد و از خدمات ارائه شده توسط جمعیت هلال احمر اعلام رضایت مندی کرد.

در پایان جلسه محمد باقر نوبخت  معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نیز پس از استماع گزارشات ارائه شده توسط مسئولین اظهار داشت با توجه به حضور بیش از 2 ملیون و 700 هزار زائر در شهر مقدس مشهد  خدمات صورت گرفته برای ایجاد تسهیلات به زائران بسیار مناسب است و خدمات ارائه شده توسط سازمان امداد و نجات قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها