امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134427
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: در ساعت 1:29 دقیقه بامداد آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار کالا ...

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: در ساعت 1:29 دقیقه بامداد آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار کالا و لوازم خانگی در میدان شوش به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی آتش سوزی در مساحت حدود 4 هزار مترمربع در انبار اشاره شده 10 ایستگاه آتش‌نشانی همراه با 7 تانکر آب، 3 دستگاه خودروی تنفسی و نردبان به محل آتش‌سوزی اعزام شد.

ملکی بیان داشت: محل آتش‌سوزی انبار بزرگی به مساحت 4 هزار مترمربع مملو از کالاهای برقی و لوازم خانگی بود که متأسفانه به دلیل بی‌احتیاطی این انبار بزرگ آتش گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: در مجاورت انبار اشاره شده، انبار دیگری به مساحت 4 هزار مترمربع وجود داشت که به خاطر گستردگی آتش بخشی از این انبار نیز آتش گرفته بود که با تلاش چند ساعته مأموران آتش‌نشانی آتش در 2 انبار تحت کنترل در آمد.

وی با تأکید بر اینکه خوشبختانه در این حادثه هیچ یک از نگهبانان مصدوم و مجروح نشدند گفت: تنها یکی از مأموران آتش‌نشانی دچار مصدومیت شد که به سرعت به مراکز درمانی منتقل شد.

ملکی در ادامه از صاحبان کارخانجات و انبارها درخواست کرد که مسائل ایمنی را در انبارها رعایت کنند و هر چند یکبار سیم‌ها و تجهیزات آتش‌نشانی را چک کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها