امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134428
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، مصطفی سالاری صبح امروز در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور از ساحل بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بوشهر، مصطفی سالاری صبح امروز در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور از ساحل بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی به همراه رئیس سازمان امور اراضی کشور برای بررسی ظرفیت‌های سواحل جنوب کشور طس سه روز به استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بوشهر سفر کردند.

وی بیان کرد: در استان بوشهر نیز معاون رئیس جمهور با ظرفیت‌های ساحلی بوشهر آشنا شد و امیدواریم این سفر زمینه ایجاد دهکده گردشگری ساحلی در بوشهر را فراهم کند.

استاندار بوشهر با اشاره به موقعیت استان بوشهر در نوار ساحلی جنوب کشور گفت: استان بوشهر بیشترین مرز دریایی را با خلیج‌فارس دارد و این زمینه خوبی برای ایجاد دهکده گردشگری ساحلی در استان بوشهر خواهد بود.

سالاری گفت: استان بوشهر با داشتن مرز دریایی و سواحل بکر، موقعیت بسیار مناسبی برای توسعه گردشگری دارد لذا ما باید زیرساخت‌های توسعه گردشگری در بوشهر را فراهم کنیم.

وی افزود: طبق بررسی‌های انجام شده در بوشهر، در مسیر بلوار امام علی(ع) که ورودی شهر بوشهر نیز محسوب می‌شود، امکان خوبی برای ایجاد دهکده گردشگری فراهم است و با توجه به اختصاص 30 هکتار اراضی ساحلی در بوشهر برای ایجاد دهکده ساحلی، امیدواریم این مهم عملی شود.

استاندار بوشهر گفت: برای توسعه گردشگری در استان بوشهر 200 هکتار اراضی ساحلی مرکز استان را برای طرح‌های گردشگری در نظر گرفتیم که 30 هکتار آن مختص گردشگری ساحلی خواهد بود و به منظور توسعه زیرساخت‌های گردشگری در بوشهر نیز 150 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.

انتهای پیام/2255/ب20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها