امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134433
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در اجرای بند (ب) ماده (1) آیین نامه جدید پیشگیری و مقابله نظام مند و پایدار با مفاسد اقتصادی در قوه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در اجرای بند (ب) ماده (1) آیین نامه جدید پیشگیری و مقابله نظام مند و پایدار با مفاسد اقتصادی در قوه مجریه ابلاغی 1393، اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری، وزارت بهداشت با حضور وزیر بهداشت تشکیل شد.

وزیر بهداشت در این جلسه، بر تسریع در اجرای کامل دولت الکترونیک در مجموعه وزارت بهداشت و برون سپاری وظایف قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت و سایر نهادها و اشخاص غیر دولتی تاکید کرد.

سید حسن هاشمی، حذف رابطه مستقیم مردم با مجموعه اداری و جایگزینی آن با سامانه های الکترونیکی ارائه خدمت را مهمترین ابزار برای ارتقای سلامت نظام اداری و تکریم شهروندان و ارباب رجوع بیان کرد.

اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت، با حضور وزیر بهداشت، معاون حقوقی و امور مجلس به عنوان دبیر این کارگروه، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیر کل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، رییس تخلفات اداری، رییس مرکز حراست، و سه نفر از روسای دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار