امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134436
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسن پلارک از گفت‌و گوی وزیر کشور، استاندار کربلا و تولیت حرمهای مطهر حسینی و عباسی در خصوص ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسن پلارک از گفت‌و گوی وزیر کشور، استاندار کربلا و تولیت حرمهای مطهر حسینی و عباسی در خصوص مسایل زائران در ایام اربعین خبر داد و گفت: در این نشست مشکلات زوار خاصه در زمینه حمل و نقل مورد مداقه قرار گرفت و درباره پیشنهادات حاضرین بحث و گفتگو شد.

وی ادامه داد: بکارگیری رویکردهای جدید با توجه به استقبال ویژه از ایام زیارتی اربعین و غیره در قالب تشکیل ستاد اربعین 6 ماه پیش از فرا رسیدن آن از تصمیمات این نشست است.

پلارک افزود: بر این اساس ستاد اربعین برنامه ریزی و تدارک امکانات برای برگزاری هر چه بهتر زیارت را زودتر از موعد آغاز می‌کند و روند دریافت ویزا از چند ماه پیش از اربعین آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: ارائه رهنمودهای فرهنگی برای ایجاد فضای زیارتی مناسب و بهره‌مندی بیشتر زوار از این حرکت فرهنگی و مذهبی از جمله اقداماتی است که ستاد اربعین بر روی آن کار خواهد کرد.

حسن پلارک در حاشیه این جلسه اظهار داشت: ستاد بازسازی عتبات عالیات به لطف الهی و عنایت اهل بیت امسال توانست مسأله اسکان و پذیرایی از دهها هزار زائر را با استفاده از حداکثر امکانات موجود انجام دهد.

وی با اشاره به استقبال گسترده هموطنان برای شرکت در پیاده روی اربعین اذعان داشت : شور و شوق دوستداران ابا عبدالله الحسین(ع) از جای جای ایران عزیز و حتی سایر کشورها واقعا تمامی دست اندرکاران امر را غافلگیر کرد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات ابراز امیدواری کرد: تلاش‌هایی در حال شکل‌گیری است تا با برنامه ریزی دقیقتر و بازبینی نکات مختلف در سال آینده با آمادگی بیشتری به استقبال زوار اربعین برویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها