امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134437
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
محمد جهانشاهی امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: به زودی در راستای انسجام و بهبود وضعیت خدمات تمام واحدهای پذیرایی، تفریحی و ...

محمد جهانشاهی امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: به زودی در راستای انسجام و بهبود وضعیت خدمات تمام واحدهای پذیرایی، تفریحی و گردشگری تشکلی قانونی متشکل از کارفرمایان این واحدها راه‌اندازی می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به تنوع واحدهای گردشگری و لزوم رعایت قوانین مربوط به این صنعت، ایجاد تشکلی پرقدرت و منسجم که زیرپوشش اداره کل میراث فرهنگی باشد، بسیار ضروری است.

جهانشاهی با اشاره به اینکه تاسیسات گردشگری بر اساس ضوابط و استانداردهای مربوطه ایجاد، تکمیل یا تجهیز می‌شوند، بیان کرد: ادامه حیات کمی و کیفی این تاسیسات به رعایت قوانینی خاص بستگی دارد که در این راستا قصد داریم، انجمنی متشکل از مجموعه‌های گردشگری و واحدهای پذیرایی و تفریحی در داخل و یا خارج از شهرها راه‌اندازی کنیم تا به عنوان بازویی قدرتمند در مسیر رفع مشکلات پیش رو و تسریع در بهبود خدمات گردشگری فعالیت کند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر انجمن‌های هتل‌داران، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و نیز واحدهای بین راهی با عنوان نظارت بر ارائه خدمات گردشگری فعالیت می‌کنند که زیر پوشش اداره کل میراث فرهنگی استان هستند.

انتهای پیام/80020/ب10/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها