امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134440
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نورمحمد جادمانی سفیر پاکستان در تهران در حاشیه مراسم همدردی دبیرکل اتحادیه ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نورمحمد جادمانی سفیر پاکستان در تهران در حاشیه مراسم همدردی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور و تعدادی از دانش‌آموزان این اتحادیه در خصوص حادثه تروریستی گروهک طالبان و کشته شدن تعدادی از دانش‌آموزان، که امروز در محل سفارت پاکستان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از حضور شما و دانش‌آموزان، از طرف خود و همکاران سفارت در اینجا تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: این حادثه نه فقط بازماندگان آن را تحت‌تأثیر قرار داد، بلکه تمام مردم پاکستان از این حادثه متأثر شدند و در یک وضعیت خاص روحی روانی قرار دارند.

جادمانی یادآور شد: این حادثه، ما را مصمم کرده تا علیه تروریسم وارد عمل شده و آن را ریشه‌کن کنیم.

سفیر پاکستان در خصوص اینکه چرا طالبان در مدارس پاکستان بمب‌گذاری می‌کند، خاطرنشان کرد: این نشان‌دهنده ذهنیت آنهاست که این حملات تروریستی را انجام می‌دهند و آنها در واقع دشمن بشریت و اسلام هستند و هدف قرار دادن دانش‌آموزان بی‌گناه در مدارس نشان‌دهنده وضعیت مستأصل طالبان است.

وی اضافه کرد: از ماه ژوئن، ارتش پاکستان عملیاتی علیه اینها آغاز کرده و مراکز فرماندهی و مراکز دیگر آنها را از بین برده است.

سفیر پاکستان خاطرنشان کرد: ما مصمم هستیم اینها را ریشه‌کن کرده و آسیب‌هایی که در بخش اقتصادی و دیگر بخش‌ها رسانده‌اند جبران کنیم و بیشتر مصمم شده‌ایم آنها را از بین ببریم و در حال حاضر نیروهای مسلح ما مشغول مبارزه با این عوامل هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها