امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134443
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، امروز در مراسم ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، امروز در مراسم ابراز همدردی این اتحادیه و تعدادی از دانش‌آموزان آن، با نورمحمد جادمانی سفیر پاکستان در تهران به مناسبت حمله گروهک تروریستی طالبان و کشته شدن تعدادی از دانش‌آموزان، با حضور در سفارت پاکستان در سخنانی اظهار داشت: کشتار وحشیانه تعدادی از دانش‌آموزان مظلوم در پاکستان توسط طالبان باعث حضور ما به همراه تعدادی از دانش‌آموزان در اینجا شده است.

وی ادامه داد: این دانش‌آ‌موزان نماینده‌ای از 12 میلیون دانش‌آموز ایرانی هستند و آمده‌اند این جنایت را محکوم کنند.

علامتی افزود: تروریسم جدید، خارج از مرزها، جنسیت و مذهب است و امروز اعمال ننگین خود را انجام می‌دهد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان یادآور شد: ما امروز شاهد هستیم دانش‌آموزان بی‌گناه پاکستان توسط گروهک دست‌پرورده تروریست کشته می‌شوند و کسانی که ادعای حقوق بشر دارند باید آمده و آن را محکوم کنند.

وی اضافه کرد: دانش‌آموزان ایران اسلامی نیز از این اعمال ننگ متأثر بوده و آن را محکوم می‌کنند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تصریح کرد: هدفی که دشمنان اسلام دارند، نشان دادن بی‌ثباتی و ناامنی است و باید ممالک اسلامی برای مبارزه با گروهک‌ها و دشمنان اسلام متحد شوند و ایران اسلامی نیز به عنوان بزرگترین قربانی تروریسم، این جنایت را محکوم می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها