امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13445
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 113
اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص تاثیر ...

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص تاثیر حضور پرشور مردمی در عرصه انتخابات بر سیاست خارجی اظهار کرد: قطعاً این حضور بسیار با شکوه و پرنشاط مردمی با این گستردگی عالی، حلال بسیاری از مشکلات خواهد بود که از جمله آنها بحث سیاست خارجی است.

وی با اشاره به رصد این انتخابات از سوی کشورهای بین‌المللی یاد آور شد: آنها این حماسه را به عینه دیدند و مردم کاری کردند که به عنوان یک ملت الگو و نمونه در عرصه جهانی ظاهر شدند.

نماینده مردم تهران ادامه داد: هر رئیس جمهوری که چنین پشتوانه‌ای داشته باشد، می‌تواند خواسته‌های خود را با قاطعیت به دنیا اعلام و منافع ملی ایران را در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی دنبال کند.

کوثری در خصوص تاثیر این حضور باشکوه بر حجم تهدیدات بین‌المللی علیه کشورمان نیز گفت: زمانی که آنها ببینند ملتی این چنین پشت رهبر خود ایستاده و به فرمایشات ایشان جامه عمل می‌پوشاند، قطعاً در رویکرد خود در قبال تهدید علیه کشورمان تجدید نظر خواهند کرد.

وی یاد آور شد: هر چند برخی دشمنان ما از احمق‌ها هستند و اگر هزار بار نیز این صحنه‌های باشکوه را ببینند باز هم درس نمی‌گیرند و واقعیت را نمی‌پذیرند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها