امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134457
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، سازمان اطلاعات پاکستان به کمک سازمان‌های امنیتی با انجام یک عملیات گسترده در ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، سازمان اطلاعات پاکستان به کمک سازمان‌های امنیتی با انجام یک عملیات گسترده در پایتخت بیش از  297نفر که شامل اتباع مشکوک خارجی هستند را دستگیر کرد.

طبق این گزارش در برخی مناطق اسلام‌آباد، افراد مشکوک با تیراندازی به پلیس و تکاوران ارتش سعی داشتند خود را از دست توسط نیروهای امنیتی نجات دهند.

عملیات سازمان اطلاعات پاکستان در اسلام‌آباد از روز شنبه آغاز شده و تا امروز افراد مشکوک زیادی شامل اتباع و دیپلمات های خارجی از مناطق بری‌امام، لوهی بهیر،روات، گولره، بهاره کوه و ترامری دستگیر شده‌اند که تعداد آنها بالغ بر 297 نفر است.

بر اساس این گزارش، 2 نفر از افراد مشکوک که با یک خودروی دو کابین در حال تردد در منطقه بهاره کوه بودند به سمت پلیس و تکاوران ارتش شلیک کردند اما سرانجام دستگیر و مقدار زیادی سلاح از آنان کشف شد.

اوضاع امنیتی در شهر اسلام آباد پاکستان بدنبال حادثه دلخراش چند روز گذشته پیشاور و حمله طالبان به مدرسه‌ای در این شهر به شدت امنیتی شده است.

تاکنون در این شهر، چندین متهم به انجام عملیات‌های تروریستی به دستور دولت اعدام و قرار است این تعداد به 500 نفر هم برسد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها