امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134461
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اسپوتنیک، یوری اوشاکوف مشاور رئیس‌جمهور روسیه در مسائل خارجی، بر عزم مسکو برای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اسپوتنیک، یوری اوشاکوف مشاور رئیس‌جمهور روسیه در مسائل خارجی، بر عزم مسکو برای دادن پاسخ به تحریم‌های اخیر غرب علیه «کریمه» تاکید کرد.
مشاور رئیس‌جمهور روسیه در مسائل خارجی، امروز در واکنش به تحریم‌های اخیر غرب علیه منطقه «کریمه» به خبرنگاران گفت: «اکنون خیلی زود است که به طور قطع و یقیت بگوییم که پاسخ ما به این اقدامات چه خواهد بود اما قطعا پاسخهایی درنظر گرفته خواهد شد».
یوری اوشاکوف افزود: «اگرچه من هیچ اطلاع و نظری درباره اینکه پاسخهای ما چه خواهد بود ندارم البته پاسخ ما نباید سبب تشدید وخامت اوضاع جهانی و اقتصاد داخلی روسیه شود».
روز پنجشنبه هفته گذشته بود که اتحادیه اروپا سرمایه‌گذاری کشورها و شرکت‌های اروپایی عضو را در بخش‌های نفت و گاز منطقه کریمه ممنوع کرد و همچنین به منظور فشار بر روسیه برای واگذاری منطقه کریمه به اوکراین، همکاری‌ها در بخش کشتیرانی با این منطقه را متوقف کرد.
به دنبال این اقدام اتحادیه اروپا، آمریکا هم در اقدامی مشابه، علیه منطقه کریمه تحریم‌هایی را از قبیل ممنوعیت سرمایه‌گذاری وضع کرد؛ اقداماتی که با مخالفت و محکومیت مقامات مسکو روبرو شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار