امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134468
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الطیب البکوش دبیرکل حزب نداء تونس تاکید کرد که حزب متبوعش (به عنوان حزب پیروز انتخابات

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، الطیب البکوش دبیرکل حزب نداء تونس تاکید کرد که حزب متبوعش (به عنوان حزب پیروز انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری) اعلام کرد که همه احزاب سیاسی کشور باید در مسایل مختلف کشور مشارکت و همکاری داشته باشند.

دبیرکل حزب نداء تونس محور برنامه‌های حزبش را استمرار روند توسعه پایدار در کشور معرفی کرد و ابراز داشت که در شرایط کنونی هیچ جناح‌بندی سیاسی در تونس وجود ندارد.
ساعاتی قبل هیئت عالی مستقل انتخابات تونس نتایج اولیه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور را اعلام کرد که براین اساس «باجی قائد السبسی» با بدست آوردن 55.68 درصد آرا رئیس جمهور این کشور شد.

ماه گذشته میلادی، همچنین اولین انتخابات پارلمانی تونس نیز پس از انقلاب این کشور علیه رژیم سابق، برگزار شد که احزاب «نداء تونس» به ریاست السبسی و «النهضه» به ریاست راشد الغنوشی جایگاه اول و دوم را به دست آوردند. بر همین اساس، هفته گذشته، رئیس پارلمان جدید تونس نیز از حزب سکولار «نداء تونس» انتخاب شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها