امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134473
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که این کشور همه تهدیدات را جدی تلقی می‌کند اما ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که این کشور همه تهدیدات را جدی تلقی می‌کند اما در حال حاضر اطلاعات خاصی برای دادن اعتبار به تهدیدات کره شمالی وجود ندارد.

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه با تکرار ادعای دست داشتن کره شمالی در حمله سایبری به شرکت «سونی پیکچرز» گفت: اگر کره شمالی می‌خواهد در این موضوع کمکی بکند، آنها می‌توانند به جرمشان اعتراف کرده و غرامت بپردازند».

ماری هارف افزود: «ما مدرکی نداریم که هیچ کشور دیگری در موضوع حمله سایبری به سونی پیکچرز دست داشته باشد و این موضوع شامل چین هم می‌شود».

مقام آمریکایی در پاسخ به سوالی درباره آزادسازی سنجار عراق از داعش گفت: «نیروهای پیشمرگه با حمایت نیروهای ائتلاف و نیروهای عراقی کریدوری به سنجار باز کرده‌اند البته این عملیات تنها عملیات مختص پیشمرگه نبود».

وی افزود: «سنجار تنها موفقیت حادث شده نبوده است و ما در سراسر عراق و نه فقط مناطق کردنشین شاهد پیشرفتها و موفقیتها در عقب راندن داعش بوده‌ایم».

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها