امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134478
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی درگیری‌های امروز در جنوب تونس پس از اعلام نتایج دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی درگیری‌های امروز در جنوب تونس پس از اعلام نتایج دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور، معترضان مقر حزب «نداء تونس» در شهر «تطاوین» را آتش زدند.
خبرگزاری رویترز گزارش داد که طرفداران منصف المرزوقی در پی پیروزی قائد السبسی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تونس دست به این اقدام زدند.
به گفته شاهدان عینی، معترضان ابتدا چندین چرخ لاستیک را آتش زدند و سپس به سمت مقر نداء تونس حرکت کردند.
درپی اعلام غیر رسمی پیروزی باجی قائد السبسی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تونس، طرفداران دو رقیب انتخاباتی در شهر «قابس» و «الحامه» در جنوب تونس درگیر شدند.
به گزارش شبکه الجزیره، درگیری طرفداران دو رقیب انتخاباتی تونس در شهر قابس، نیروهای پلیس را مجبور کرد که وارد عمل شوند و برای پراکنده کردن مردم از گاز اشک آور استفاده کند.
منصف المرزوقی رئیس جمهور فعلی تونس و رقیب سرسخت باجی قائد السبسی پیروز دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور به شکست خود اذعان کرد.المرزوقی ضمن پذبرفتن شکست خود در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور، پیروزی قائد السبسی در این انتخابات را به وی تبریک گفت.
هیئت عالی مستقل انتخابات تونس نتایج اولیه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور را اعلام کرد که براین اساس «باجی قائد السبسی» با بدست آوردن 55.68 درصد آرا رئیس جمهور این کشور شد.
انتهای پیام/ح 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها