امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134480
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیروهای امنیتی و عشایر عراق منطقه الوفاء در 35 کیلومتری غرب الرمادی را از کنترل داعش ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیروهای امنیتی و عشایر عراق منطقه الوفاء در 35 کیلومتری غرب الرمادی را از کنترل داعش خارج کرده و بر آن به صورت کامل سیطره یافتند.
وزارت دفاع عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که دو منطقه الوفاء و الجبه در الرمادی استان الانبار از کنترل عناصر تکفیری داعش خارج شده و نیروهای امنیتی به پاکسازی دو منطقه از مواد منفجره و بمب اقدام کردند.
به گزارش خبرگزاری «الفرات نیوز»، در ادامه این بیانیه آمده است: نیروهای قهرمان ارتش و نیروهای مردمی و عشایر موفق شدند منطقه الوفاء را از وجود لوث عناصر تروریستی داعش پاکسازی کنند.
وزارت دفاع عراق اعلام کرد که نیروهای ارتش هنگام عملیات پاکسازی یک کارگاه بمب سازی و چندین بمب و خمپاره تروریست ها را کشف کردند.
رئیس شورای استانداری الانبار نیز روز گذشته در گفتگو با شبکه کُردزبان «روداو» گفته که این شهر در عملیات امروز ارتش عراق و نیروهای قبایل کاملا از عناصر تکفیری داعش پاکسازی شده است.
انتهای پیام/ح

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها