امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134489
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اف‌بی‌آی در خصوص احتمال انفجار پل میان شهر ممفیس و ایالت آرکانزاس در یکی از روزهای ماه

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اف‌بی‌آی در خصوص احتمال انفجار پل میان شهر ممفیس و ایالت آرکانزاس در یکی از روزهای ماه سپتامبر هشدار داد.
شهر ممفیس بزرگ ترین شهر و مرکز ایالت تنسی است و با قرار گرفتن در مرز غربی این ایالت، در مجاورت ایالت آرکانزاس قرار دارد.
رودخانه می‌سی‌سی‌پی از ممفیس عبور می‌کند.
بر اساس اطلاعات رسیده به دفتر فدرال تحقیقات آمریکا (اف‌بی‌آی)، این حمله احتمالاً در یکی از روزهای ماه جاری میلادی، یعنی تا یک هفته دیگر واقع می‌شود. سه روز دیگر، یعنی 254 سپتامبر، جشن کریسمس در کشورهای مسیحی‌نشین و قاعدتاً در آمریکا، برگزار می‌شود.
حضور تروریست‌های آمریکایی و اروپایی در میان عامل داعش، از آن جهت که روزی این افراد با تبدیل به تروریست‌هایی کارآزموده به موطن خود بازمی‌گردند، همواره از نقاط نگرانی دولتمردان غربی بوده است.
یکی از سرکردگان داعش که با انتشار عکس‌های خود در کنار سرهای بریده، شهرتی برای خود ساخت، «ابومحمد الامریکی» نام دارد. از نام اصلی این فرد اطلاعی در دست نیست؛ چندی پیش اخبار ضد و نقیضی از کشته شدن وی در حمله به شهر کوبانی منتشر شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار