امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134494
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا حاجی آبادی رییس ستاد  پنجمین «جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» در خصوص تمدید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا حاجی آبادی رییس ستاد  پنجمین «جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» در خصوص تمدید مهلت شرکت در جشنواره افزود: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 30 آذرماه بودکه  این فرصت تا 20 دیماه تمدید شد.

وی در خصوص دلایل این تمدید با اشاره به  عدم  حمایت از جشنواره توسط نهادهای متولی فرهنگ و فرهنگ پایداری افزود: انتشارات هزاره ققنوس از سال 1389 تاکنون این جشنواره را برگزار می‌کند اما در برخی دوره‌ها مثل همین دوره  عدم حمایت سازمان‌ها و نهادهای متولی امر از این جشنواره خصوصی حوزه ادب پایداری شاهد کاهش تعداد آثار ارسالی بدلیل  عدم توان  برای اطلاع رسانی مناسب بوده ایم.

ریس ستاد پنجمین «جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» اظهار امیدواری کرد با پوشش مطلوب رسانه‌ها از این رویداد فرهنگی شاهد حضور بیشتر داستان نویسان در فرصت تمدید شده باشیم. وی همچنین از آرزوی داشتن فرصت برابر برای اطلاع رسانی مناسب جشنواره های غیر دولتی نظیر جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری»  بعنوان آرزویی کوچک اما سخت خبر داد و گفت: تصور ما اینست که برخی از مدیران رسانه‌ها، دفاع مقدس مردم ایران در برابر تجاوز بیگانه را  بیشتر امری دولتی می‌پندارند و لذا از هیچ فعالیت خصوصی در این زمینه استقبال نمی‌کنند. این تعداد از مدیران رسانه‌ها علی الخصوصی مدیران رسانه ملی باید بدانند این مردم عادی بودند که آسیب های جنگ را به جان خریدند و سرنوشت آن را هم خود آنها رقم زدند. بی شک اگر نبود حضور مردم عادی در دفاع مقدس این حماسی ترین نبرد ملت ایران شاهد پیروزی‌های بزرگ  خود  نبود. ما از برخی از مدیران رسانه‌ای می‌خواهیم به فعالیت‌های مردمی و خصوصی نظیر «جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» اهمیت بیشتری بدهند.

حاجی آبادی  یاد آور شد:علاقه‌مندان به شرکت در پنجمین«جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری»تا ساعت 24 روز شنبه  20 دیماه  مهلت دارند که آثار خود را به شماره 0210000365 پیامک کنند.

حاجی‌آبادی در پایان با اشار به جایزه 5 و 3 و 2 میلیون ریالی که به  نفرات اول تا سوم اهدا می شود گفت: این جشنواره ملی به همت  انتشارات هزاره ققنوس، از ناشران خصوصی حوزه ادب پایداری و نیز انتشارات سفیر اردهال و با مشارکت شهرداری تهران ،‌ شرکت پیام افزار پیک آسا و همراه اول  پنجمین سال پیاپی  است که  برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها