امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134502
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن پیام حجت الله ایوبی آمده است:«زنده یاد مرتضی احمدی، گرچه برای سینمای ایران زحمات بسیاری بر دوش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن پیام حجت الله ایوبی آمده است:«زنده یاد مرتضی احمدی، گرچه برای سینمای ایران زحمات بسیاری بر دوش کشیده، اما تنها یک چهره سینمایی نیست؛بلکه نام بلند آوازه‌ای در فرهنگ و هنر این سرزمین است؛مردی که چهره خندانش در ذهن مخاطبان همواره نقش بسته و تاثیر کلامش بر روح ایرانیان حک شده است.
مرتضی احمدی بیش از 70 سال در عرصه هنرهای نمایشی حضور داشته و منشأ آثار بی شماری بوده است، از نخستین پیش پرده خوانی تا آخرین حضور جلوی دوربین؛ گر چه این چهره ماندگار چشم از جهان فروبسته ، اما بدون شک نام او در تاریخ فرهنگ و هنر ما باقی خواهد ماند. جاودانگی هنرمندان بزرگ را تاریخ به تکرار بر ما روشن کرده و زین پس نام بزرگ دیگری بر اوراق تاریخ ثبت خواهد شد.
وظیفه دارم از طرف اهالی سینما،به جامعه هنری و خصوصاً خانواده آن شادروان تسلیت بگویم و در این شب های پر فیض برای علو درجات زنده یاد مرتضی احمدی در جهان باقی دست بر دعا بردارم».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها