امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134506
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
«حسن محمدی» مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

«حسن محمدی» مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: با توجه به قطع شدن بیمه فعالان قرآنی از سال گذشته و قول وزیر ارشاد برای تأسیس صندوق حمایت از فعالان قرآنی تاکنون جلسه‌ای برای تشکیل این صندوق برگزار نشده است.

وی درباره ثبت‌نام بیمه تکمیلی فعالان قرآنی که در هفته‌های اخیر صورت گرفت، افزود: با رایزنی‌هایی که با مدیر عامل صندوق حمایت از هنرمندان داشتیم ثبت‌نام بیمه تکمیلی فعالان قرآنی عضو صندوق حمایت از هنرمندان از طریق سایت اتقان صورت گرفت که بر اساس آن 4 هزار و 386 نفر در مدت تعیین شده اقدام به ثبت‌نام کردند.

محمدی با بیان اینکه زمان پایان بیشتر بیمه‌های تکمیلی تا اردیبهشت‌ماه هستند، گفت: با توجه به اینکه 5 ماه تا اردیبهشت ماه فرصت داریم ما به جای مبلغ بیمه تکمیلی سالانه که 236 هزار تومان است مبلغی کمتر از 100 هزار تومان در نظر گرفتیم.

مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی با اشاره به اینکه بیمه تکمیلی فعالان قرآنی از امروز اول دی‌ماه قابل استفاده است، افزود: این بیمه تکمیلی تا اردیبهشت‌ماه محاسبه شده است که با توجه به قول مسئولان امیدواریم تا پایان مهلت این بیمه تکمیلی صندوق حمایت از فعالان قرآنی تشکیل شده و شروع به عضو‌گیری کند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها