امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134530
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی نمایش «مردن با دهان باز» به روی صحنه رفت و ...

به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی نمایش «مردن با دهان باز» به روی صحنه رفت و قرار بود تا نیمه دی ماه نیز روی صحنه بماند.

اما این نمایش از جمعه 28 آذر متوقف شده و قرار است 2 هفته زودتر از موعد با مخاطبان خود خداحافظی کند.

«دلارا نوشین» کارگردان تئاتر «مردن با دهان باز» در این باره به فارس گفت: نمایش ما یک اثر اجتماعی-تاریخی است و رنگ و بوی مذهبی دارد و برای ایام محرم و صفر و مناسب با پیشینه  غنی تالار سنگلج تهیه و تولید شده و با سقف ذائقه فعلی مخاطبین این تالار متعادل سازی شده است. مزیت این اثر متفاوت بودن آن است.

وی درباره توقف زودتر از موعد این اثر نیز پاسخ شفافی نداد و افزود: فعلا ترجیح می دهم در این رابطه چیزی نگویم. ما در حال اجرای نمایشی با رعایت تمامی مقررات و اصول و ضوابط هستیم. مسائلی بر سر اجرای هر نمایش ممکن است پیش بیاید که نمایش ما هم از آن مستثنی نیست و امیدواریم با رسیدگی مسئولین مرتفع شود.

به گزارش فارس، «مردن با دهان باز» به ارزشهای آئینی و سنتی می‌پردازد و نیز نمایش مباحث ملی و شعائر دینی از نقاط قوت آن است و با جاری شدن در داستانی مهیج و جذاب به گونه‌ای واقع شده که روایتی روان را به شکلی ساده، در پیچش‌های داستانی- دراماتیک به تصویر می‌کشد.

در این اثر نمایشی بازیگرانی چون: شمسی فضل الهی، اکبر رحمتی، سیروس اسنقی، مژگان خالقی و امیر اسماعیلی ایفای نقش می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها