امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134539
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 94
ناصر خدر نژاد در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: عملیات عمره بدون مشکل در حال انجام است و در دور اول عمره بیش ...

ناصر خدر نژاد در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: عملیات عمره بدون مشکل در حال انجام است و در دور اول عمره بیش از 2 هزار و 200 گروه را برای اعزام تخصیص دادیم که بالغ بر 310 هزار نفر اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: این افراد با 21 پرواز به سرزمین وحی پرواز خواهند کرد و تا کنون بیش از 40 هزار نفر اعزام شده‌اند.

معاون سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: تغییراتی در قوانین عربستان در مورد هتل‌ها لحاظ شده است که فضای خدماتی زائران را بهتر می‌کند و تا حدودی باعث افزایش قیمت‌ها خواهد شد.

خدر نژاد افزود: سعودی‌ها دنبال این هستند که قوانین و ضوابط سخت تری را در مورد عمره و حج اعمال کنند تا بتوانند استفاده‌های بیشتری را ببرند و امنیت و رفاه زائران را بیشتر لحاظ کنند.

وی خاطرنشان کرد: ظرف چند ماه آینده فرودگاه جدید مدینه و فرودگاه جدید جده افتتاح خواهد شد که تحولی در زمینه اعزام عمره گزاران ایجاد خواهد کرد و بحث دیگر موضوع قطار مسافربری جده به مدینه و جده به مکه است که در حال انجام است و احتمال می‌دهیم ظرف یکسال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد و در اینصورت بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم از این قطار برای زائران ایرانی هم بتوانیم استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها