امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134547
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 8
عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: آلودگی هوای تهران از آنجایی به معضل تبدیل شده و ...

عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: آلودگی هوای تهران از آنجایی به معضل تبدیل شده و رفع نمی& zwnj;شود که می‌توان علت آن را در عدم مدیریت واحد شهری در تهران عنوان کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: عدم مدیریت واحد در خصوص محیط زیست موجب می‌شود که روز به روز نه تنها آلودگی هوای تهران بلکه آلودگی هوا در سایر کلانشهرهای کشور نیز افزایش یابد.

وی بیان داشت: هم‌اکنون بسیاری از مردم از آلودگی‌های صوتی و هوا رنج می‌برند و تا زمانی که اراده قوی در قوه مجریه برای رفع این معضلات وجود نداشته باشد، این شرایط ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: آلودگی هوای تهران فقط ناشی از مصرف سوخت غیر استاندارد نمی‌شود و مباحث دیگری از جمله تردد موتورسیکلت‌های فرسوده می‌تواند بر تشدید آلودگی هوا موثر باشد.

عزیزی در ادامه متذکر شد: بر همین اساس و به منظور رفع معضل آلودگی هوای پایتخت، باید میان مجلس و دولت و همچنین شهرداری شاهد همکاری و تعامل خوبی باشیم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا آلودگی آب شرب تهران به محیط زیست مربوط نمی‌شود؟ گفت: در این باره شاهد اظهار نظر صریح وزیر بهداشت و درمان مبنی بر سالم بودن آب شرب تهران بودیم، بنابراین کسی حق التهاب آفرینی و تشویش اذهان عمومی را ندارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار