امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134556
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 379
پیرو موعود؛مدیر پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود مهمان رسانه انقلابی برهه شد که در این مصاحبه کوتاه مباحث جالبی مطرح شد

پیرو موعود؛مدیر پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود مهمان رسانه انقلابی برهه شد که در این مصاحبه کوتاه مباحث جالبی مطرح شد

 

535

سایت شما به عنوان یک سایت مذهبی تا چه اندازه توانسته پاسخگو نیازهای مخاطبین خودش باشد؟

بسم الله…در فضای مجازی امروز جبهه فرهنگی انقلاب،کار مذهبی و ارزشی توسط عزیزان همسنگر انجام میشد،ما فضای مهدوی رو کم رنگ دیدیم و سعی کردیم در این فضا فعالیت کنیم که به لطف امام زمان (عج) در این مدت مطالب کاربردی سایت در زمینه مهدویت توانسته چراغ راهی را نشان بدهد و تا حدی نیاز عزیزان رو برطرف کنه…ولی هنوز بنده راضی نیستم

مخاطبین اصلی شما در چه رده سنی و قشری هستند؟

زمانی که سایت تاسیس شد هدف بیشتر جوانان و دانشجو ها بودند،اما امروز تاثیر کار روی سن های پایین تر و دانش آموزان رو به شخصه بیشتر میبینم…چون در این دوران شخصیت افراد شکل میگیره و ما میتوانیم در این سن روی فرد کار کنیم

مشکل ما اینجاست که چرا کار برای نوجوانان و کودکان صرفا به عمو پورنگ و خاله و عمو ختم میشه؟ چرا بجای اسطوره های فراوانی که در ایران داریم بن تن و … برای نوجوانان و کودکان ما ارسطوره شده است؟

دلیلش شاید عدم داشتن محتوا و آشنا نبودن همسنگران با کار دانش اموزی هست در صورتی که بهترین سرمایه گذاری ما در کار فرهنگی باید روی دانش اموز باشه و این الگو بردای غلط بچه های ما حاصلش کم کاری من و امثال بنده در معرفی منجی حقیقی یعنی حضرت حجت (عج) هست…

 536

امسال شما در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی حضور داشتید کمی از حال و هوای نمایشگاه برای ما بگویید؟

بله به لطف امام زمان (عج) اولین سال حضور ما بود،این نمایشگاه به گونه ای رزمایش جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است

و محلی برای آشنایی همسنگران با هم دیگر است که می تواند یک هماهنگی و اتحادی را در کار رسانه ای به وجود بیاورد که تا حدی موفق بوده است.

 537

ارزیابی شما از سطح نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی چیست و از همه مهمتر استقبال مردمی از نمایشگاه چطور بوده است؟

سطح نمایشگاه انصافا قوی بود ولی باز هم جای کار دارد،بازدید نمایشگاه هم امسال شکر خدا بالا بود نسبت به سال گذشته مخصوصا روز های اخر نمایشگاه که استقبال از نمایشگاه خیلی خوب بود.

در واقع ما با دو مجموعه حاضر شدیم در نمایشگاه با عنوان گروه رسانه ای امام عصر (عج) یک مجموعه تحت عنوان قرارگاه دانش آموزی عملیات فرهنگی کربلا و دیگری پایگاه خبری مهدوی پیروان موعود که در هر دو قسمت در نمایشگاه فقط ما حضور داشتیم در بین سایت های مهدوی و دانش آموزی برای همین هم استقبال زیاد بود…به خصوص سوالاتی که مردم در زمینه مهدویت داشتند و مجموعه هایی که در خصوص کار دانش آموزی مشاوره میخواستند. فرصت در این نمایشگاه محدود بود…اما از قبل بسته ای مهدوی آماده شده بود که تقدیم بازدیدکنندگان عزیز شد شامل نرم افزار های پیروان موعود که تولید خود گروه هست و چند کتاب در خصوص مهدویت…ان شاالله موثر بوده باشد.

شما چقدر به تهاجم فرهنگی معتقد هستید؟یا همانند یک جریان خاص فکر میکنید که این یک توهم توطئه است؟چرا پیشرفت چندانی در زمینه ی فرهنگی در طول این ۳۶ سال رخ نداده است؟

آن جماعت خاص خودشان در توهم زندگی میکنند…وقتی حضرت آقا بارها به این موضوع و اهمیت آن اشاره کردند ما فقط به فرمان ایشان که مقابله به تهاجم دشمن هست عمل میکنیم .

عزیزان بسیجی هم تازه بعد فتنه ۸۸از خواب بیدار شدند و اکثر سایت ها یا مجموعه هایی که امروز در جبهه فرهنگی انقلاب فعال هستند فعالیتشان بعد از فتنه ۸۸کلید خورده…و ما در اون زمان شاهد انقلابی در زمینه فرهنگی بودیم.

شما با فیلتر کردن شبکه های اجتماعی موبایلی همانند اینستاگرام و واتس اپ و … موافقید؟

ببینید.فیلتر فایده ای ندارد باید فرهنگ سازی کرد وگرنه هر کاری بکنند باز مردم عزیز از یه در دیگر وارد این شبکه ها می شوند.

این متن از اظهار نظرات خانم میلانی کارگردان فیلم اتش بس ۲ می باشد در مورد جایگاه زن ایرانی:

«ما سنت هایی داریم که دلایل وجودی شان از بین رفته است. اینکه زن را مخفی می‌کنند. خیلی از خانواده ها در خیلی از شهرستان ها یا حتی در همین تهران هم این کار را میکنند. اینها هیچ کدام نمیدانند دلیل اینکه زن مخفی می شده چه بوده است. دلایلش خیلی علمی  و درست بوده است. زمانی بوده که تاتار، مغول و قوم های دیگر حمله میکردند و آذوقه را می بردند. زن را می بردند برای کنیزی بچه های را می بردند برای غلامی. بیشتر ساختمان های ما بخصوص در زنجان اگر تشریف ببرید می بینید که دیوارهای دو پوسته وجود دارد.  و موقع حمله زن و بچه و آذوقه را در میان دیوار می گذاشتند تا بتوانند یک سال دیگر با آن زندگی کنند. این شکل شیوه جنگ عوض شد. الان بمب می اندازند روی سر مردم ولی هنوز آن شیوه ادامه پیدا کرد. یعنی خیلی ها هنوز زن و بچه شان را مخفی میکنند. دلایل وجودی اش از بین رفت ولی خود این هنوز مانده است.»

نظر شما در مورد توهین آشکار ایشان به زنان ایرانی چیست؟

این تصویر سازی که کردند فکر نمیکنم با جامعه امروز ما همخوانی داشته باشه…زنان مخفی شدند که امروز صحنه هایی رو در جامعه میبینیم که دل امام زمان رو خون کرده…!

؟؟!

 538

در دو سال اخیر در مورد یک جریان افراطی به اصطلاح شیعی که بیش از ۱۲ شبکه ماهواره ای را در اختیار دارند حرف هایی بر سر زبان ها افتاده است.نظر شما در مورد این جریان افراطی چیست؟

ببینید.این جریان که به رهبری مرجع تخریب شیعه صادق شیرازی هست مایه سرافکنده شدن شیعه هستند محرم امسال هم در صفحه اول سایت یاهو و سایر سایت های خارجی مطالبی در مورد عزاداری به سبک این جاهلان منتشر شد که جز خجالت برای ما چیزی نداشت..ما با این دوستان افراطی برخورد زیاد داشتیم،این جریان داره با ابروی امام زمان و شیعه بازی میکند و باید جلوش گرفته بشود…البته عده ای از روی عدم اگاهی با این جریان همراه شدند

چرا اینقدر روابط صمیمی بین مدیران سایت های انقلابی اینقدر کم است؟

عدم اشنایی بچه ها با هم دیگه هست یکی از حسن های نمایشگاه رفاقت بین مدیران سایت ها بود که ان شاالله سال بعد این رفاقت تبدیل به برادری عمیق خواهد شد

البته بعضی دوستان هم غرور دارند و کلاس میزازند

 borhe.ir

نظر شما در مورد ۳ ماه فعالیت برهه چیست؟

بنده کسی نیستم که بخوام نظر بدم…بنده سایت رو دیدم فکر نمیکردم ۳ماه فعالیت داشته باشد،واقعا در این مدت کوتاه قوی کار کردید و همت بلندی داشتید و توانستید مخاطب خودتان را پیدا کنید…اما این موفقیت رو شما بدست نیاوردید و لطف امام زمان به شما و گروه برهه هست که باید شکر کنید

نظرتان در مورد هر یک از عبارت ها چیست؟

۱٫حاج حسین یکتا

عشق بنده…فرمانده جبهه فرهنگی انقلاب که واقعا یکتاست

۲٫مشهدالرضا

پناه امن من

۳٫اخرالزمان

پناه میبرم به منجی اخرالزمان

۴٫ظریف

یک سال مذاکره،نتیج:هیچ؟؟؟!!!!!!!

 ۵٫دولت یازدهم

تمدید و امید

 ۶٫شبکه های اجتماعی

فرهنگ سازی بشه فرصت خوبی برای تبلیغ هست

 ۷٫سعید جلیلی

شهید زنده…نماد شهادت طلبی مردم در مقابل ۵ به علاوه ۱

 ۸٫حاج قاسم سلیمانی

مالک اشتر امام خامنه ای…سردار آسمانی…

 ۹٫رسانه انقلابی برهه

تلاش انقلابی در حساس ترین برهه زمانی…

۱۰٫محمود احمدی نژاد

در این مورد کاری با بحث سیاسی ندارم ولی با دعای فرج خوندن در سازمان ملل عشق کردم

 ۱۱٫رابطه با آمریکا

رابطه با شمر زمانه…

 ۱۲٫حضرت ولی عصر (عج)

از اول تا الان منتظر این اسم بودم؛ما میخواهیم علی اکبر های امام زمانمان باشیم

والسلام

منبع:رسانه انقلابی برهه

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها