امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134575
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 134
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیروهای امنیتی عربستان سعودی صبح سه‌شنبه (امروز) به شماری از منازل شهرک «العوامیه» واقع ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیروهای امنیتی عربستان سعودی صبح سه‌شنبه (امروز) به شماری از منازل شهرک «العوامیه» واقع در شرق این کشور یورش برده و اقدام به تیراندازی کردند.

گزارش وبگاه خبری العهد حاکی است که یورش به منازل شماری از هالی العوامیه در پی تظاهرات نیمه شب گذشته مردم این شهرک در اعتراض به اقدامات نیروهای سعودی صورت گرفت.

این گزارش حاکی است که فعالان فضای مجازی شهرک العوامیه، تصاویری از یورش نیروهای سعودی به منازل مردم بیگناه و تیراندازی‌ها منتشر کردند.

نیروهای امنیتی عربستان سعودی سه روز گذشته نیز با یورش به منطقه شیعه نشین العوامیه،‌ این منطقه را به محاصره خود درآورده بودند.

پایگاه‌های عربستانی گزارش دادند که نیروهای امنیتی آل سعود به تعداد از محله‌های مسکونی یورش بردند و خودروهای زرهی در سراسر این منطقه مستقر شده است. صدای تیر اندازی ممتد در این منطقه به گوش رسیده و بالگردهای نیروهای امنیتی عربستان در العوامیه در ارتفاع کمی پرواز کرده بودند.

فعالان عربستانی در شبکه‌های اجتماعی از زخمی شدن تعدادی از شهروندان در پی تیراندازی نیروهای امنیتی سعودی خبر دادند و اعلام کردند که گزارش‌ها حاکی از به شهادت رسیدن یکی از اهالی منطقه است.

بر اساس این خبر «علی ابو عبدالله» جوان سعودی پس از تیراندازی نیروهای امنیتی به شهادت رسیده است.

شاهدان عینی از العوامیه گزارش دادند که نیروهای امنیتی همه خروجی های این منطقه را مسدود کرده‌اند و مدعی شده‌اند که برای بازداشت چند تروریست به این منطقه یورش برده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار