امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۱۵:۰۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1346
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 300
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در ادامه برگزاری کرسی‌های تلاوت در استان‌ها، این محافل انس با قرآن ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در ادامه برگزاری کرسی‌های تلاوت در استان‌ها، این محافل انس با قرآن کریم اواخر فروردین‌ماه 1392 در سه استان کردستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان پیگیری می‌شود.

بنا بر این گزارش کرسی تلاوت استان هرمزگان 29 فروردین‌ماه 1392 با حضور «حمید‌رضا احمدی‌وفا» قاری بین‌المللی قرآن کریم و «رضا گلشاهی» قاری نوجوان بعد از نماز مغرب و عشا در امامزاده «سید‌مظفر» واقع در شهرستان بندر‌عباس برگزار می‌شود.
«حمید‌رضا احمدی‌وفا»

کرسی تلاوت استان کردستان 29 فروردین‌ماه 1392 با حضور «رحیم خاکی» قاری بین‌المللی قرآن کریم و «محمد کریمی» قاری نوجوان بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهرستان سقز برگزار می‌شود.«رحیم خاکی»

کرسی تلاوت استان سیستان و بلوچستان نیز 31 فروردین‌ماه 1392 با حضور «محمد‌رضا پورزرگری» قاری بین‌المللی قرآن کریم بعد از نماز مغرب و عشا در تالار فردوسی دانشگاه زاهدان برگزار می‌شود.
«محمد رضا پورزرگری»

این کرسی‌های تلاوت به همت شورای عالی قرآن و با همکاری دستگاه‌های استانی هر ماه برگزار می‌شود که این ماه برای چهارمین بار در سطح این سه استان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در این محافل نورانی از تلاوت آیات الهی توسط قاریان ممتاز و بین‌المللی بهره ببرند، همچنین این برنامه‌ها از سوی صدا و سیمای مراکز استان‌ها ضبط و برای عموم مردم پخش می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها