امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13461
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 212
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌ پشتیبانی از زندان مرکزی حلب، وابسته به ارتش سوریه تلاش عناصر مسلح ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌ پشتیبانی از زندان مرکزی حلب، وابسته به ارتش سوریه تلاش عناصر مسلح وابسته به گروه «جبهه النصره» برای نفود به اطراف این زندان از سمت گورستان روستای «حیلان» را دفع و بیش از 23 فرد مسلح را کشته و زخمی کردند.

از سوی دیگر یگان‌‌ پشتیبانی و محافظت از فرودگاه نظامی «منغ» نیز تلاش‌های مکرر عناصر مسلح وابسته به گروه «جبهه النصره» برای حمله به این فرودگاه از سمت روستای «منغ» در کنار فرودگاه را دفع کردند.

در نتیجه درگیری‌های روی داده بین یگان‌‌ پشتیبانی از فرودگاه نظامی منغ با عناصر مسلح تعداد زیادی از تجهیزات نظامی و خودروهای مجهز به تیربارهای سنگین و دوشکا این افراد منهدم شد و 12 فرد مسلح نیز کشته شدند.

از سوی دیگر یگان‌های ارتش سوریه یک مرکز تجمع افراد مسلح وابسته به گروه جبهه النصره را در روستای «اورم الکبرى» در ریف غربی حلب هدف قرار داده و منهدم کردند.

از استان طرطوس در غرب سوریه نیز گزارش شده است، نیروهای امنیتی سوریه موفق شدند، 5 فرد مسلح تحت پیگرد را که تلاش داشتند، از ریف طرطوس به لبنان فرار کنند، را دستگیر کنند.

یکی از افراد دستگیر شده «حسن الصهیونی» نام دارد و سرکرده یک گروه تروریستی به نام «احرار الساحل» است. این درحالی است که نیروهای امنیتی سوریه یک انبار ذخیره سلاح را در روستای «بساتین» کشف و سلاح‌های موجود در آن شامل آرپی‌جی و خمپاره انداز و تفنگ‌های قناصه را ضبط کردند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها