امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134610
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از تقدیم لایحه بودجه سال 94 در (16 آذرماه) به مجلس شورای اسلامی، نمایندگان فرصت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از تقدیم لایحه بودجه سال 94 در (16 آذرماه) به مجلس شورای اسلامی، نمایندگان فرصت دارند تا پس از چاپ و تکثیر متن لایحه بودجه و به مدت 10 روز به بررسی و مطالعه آن بپردازند.

 

پس از این مدت 10 روزه که برای بودجه 94 در هفتم دی ماه به پایان می‌رسد، بررسی سند دخل و خرج سال آینده در کمیسیون‌های تخصصی آغاز و همزمان اعضای کمیسیون تلفیق بودجه نیز مشخص می‌شوند.

 

در کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 برخلاف سال‌های گذشته که از هر کمیسیون 2 نماینده در آن حضور داشتند، کمیسیون‌های تخصصی مجلس هر کدام سه نفر را به عنوان نماینده خود در کمیسیون تلفیق خواهند داشت و بر این اساس 9 نفر از اعضای تلفیق از کمیسیون بودجه خواهند بود.

 

کمیسیون‌های تخصصی مجلس از هفتم دی‌ماه 15 روز فرصت دارند تا به بررسی بودجه پرداخته و نظرات اعضای خود را استماع و پیشنهادات بودجه‌ای آنها را به کمیسیون تلفیق ارائه کنند و کمیسیون تلفیق نیز در فرصت 15 روزه خود به بحث و بررسی لایحه بودجه خواهد پرداخت.

 

پس از این بررسی‌ها لایحه بودجه برای بررسی نهایی به صحن خواهد آمد و طبق اعلام سخنگوی هیأت‌رئیسه جلسات صحن علنی مجلس تا زمان اتمام کار بررسی و تصویب بودجه 94 به صورت پی در پی ادامه خواهد داشت.

 

بهروز نعمتی سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس در گفت‌و‌گو با فارس ضمن اعلام خبر مذکور، گفت که اتمام کار تصویب بودجه در مجلس تا نیمه بهمن‌ماه بعید است اما سعی ما بر این است تا در زمان مناسب کار بررسی و تصویب بودجه را به پایان برسانیم.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها