امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134630
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در منطقه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در منطقه رزمایش مشترک محمد رسول الله ضمن بازدید از یگان‌های قرارگاه پدافند هوایی در منطقه رزمایش، گفت: برگزاری شش رزمایش بزرگ در طول شش سال از بدو تاسیس قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) نشان از توانمندی و اقتدار این قرارگاه دارد.

وی با اشاره به اخطارهای متعدد در طول 2 روز گذشته به هواپیماهای شناسایی نیروهای فرامنطقه‌ای، گفت: با بهره‌گیری از رادارهای بومی که توسط دانشمندان جوان و متخصصین قرارگاه پدافند هوایی ساخته شده است به خوبی می توانیم تمامی تحرکات دشمن در خارج از مرزها را رصد کنیم و در صورت نیاز پاسخ لازم را بدهیم.

جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) تصریح کرد: اخطار به هواپیماهای رادار گریز U2 خود موید این مطلب است که این نوع هواپیما به راحتی در دید رادارهای ما قرار می گیرد و کشف می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها