امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134636
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
بهروز مهربانیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: در راستای فعالیت‌های حمایتی کمیته امداد از مددجویان تحت

بهروز مهربانیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: در راستای فعالیت‌های حمایتی کمیته امداد از مددجویان تحت پوشش، برنامه‌هایی نیز در قالب فعالیت‌های فرهنگی برای مددجویان پیش‌بینی شده است که این گونه برنامه‌ها در طول سال اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی (مشهد مقدس) از جمله برنامه‌هایی است که برای مددجویان تحت پوشش و به ویژه برای سالمندان و زنان سرپرست خانوار برگزار می‌شود.

مهربانیان خاطرنشان کرد: در 6 ماهه امسال بالغ بر 28 هزار نفر از مددجویان (سالمندان، زنان سرپرست خانوار، دانش‌آموزان و دانشجویان) به مشهد مقدس اعزام شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال نیز این آمار به 60 هزار نفر برسد.

مدیر کل امور تربیتی و جوانان کمیته امداد ادامه داد: از 28 هزار مددجوی اعزام شده به مشهد مقدس 5 هزار نفر از این افراد از استان آذربایجان شرقی بودند که این گروه از مددجویان با حمایت از خیرین و نیکوکاران به مشهد مقدس اعزام شده‌اند.

وی در خصوص هزینه‌های اعزام مددجویان به مشهد مقدس گفت: برای هر مددجو 350 هزار تومان هزینه می‌شود که تمامی هزینه‌های اعزام مددجویان به سفر زیارتی مشهد توسط خیرین و نیکوکاران تأمین می‌شود.

مهربانیان بیان داشت: همزمان با اعزام مددجویان به مشهد مقدس، این عزیزان از سایر برنامه‌های فرهنگی و دینی بهره خواهند برد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها