امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134642
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
اشرف گرامی زادگان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: لایحه دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری هم اکنون در حال بررسی ...

اشرف گرامی زادگان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: لایحه دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری هم اکنون در حال بررسی است و ما در جلساتی که شرکت کردیم موارد مورد نظر خود را پیشنهاد دادیم.

وی ادامه داد: در مورد شرایط بازنشستگی زنان نیز پیشنهاد ما این بود که شرایط آن بدون تغییر باقی بماند و شرط سنی به آن اضافه نشود که آقایان مقداری بر روی آن بحث داشتند و قرار شد به این موضوع توجه جدی شود.

مدیر کل دفتر بررسی های امور حقوقی معاونت امور زنان و خانواده اظهار داشت: 8 تا 9 مورد از نظرات ما در جهت حفظ حقوق زنان در لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری مطرح شد و قرار شد این موارد در کمیسیون‌های تخصصی بررسی شود.

گرامی زادگان ادامه داد: این قانون بسیار مهم است و باید حتما منافع و حقوق زنان در آن لحاظ شود.

به گزارش فارس، بر اساس قانون فعلی زنان با حداقل 30 سال سابقه خدمت می‌توانند بازنشسته شوند اما در لایحه دائمی شدن خدمات مدیریت کشوری شرط سنی برای این موضوع گذاشته شده است و گفته شده است علاوه بر داشتن حداقل 30 سال سابقه خدمت باید 55 سال سن نیز داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار