امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134643
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
مجتبی فراهانی، خیّر مدرسه‌ساز از استان همدان درگفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: بعد از ...

مجتبی فراهانی، خیّر مدرسه‌ساز از استان همدان درگفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: بعد از درگذشت مادرم تصمیم گرفتم به مدرسه‌ سازی بپردازم تا باقیات و صالحاتی برای وی باشد؛ چرا که مادرم هر ساله مقدار زیادی از حقوق فرزند شهیدش را به مدرسه‌سازی هدیه می‌کرد.

وی ادامه داد: تصمیم گرفتیم مدرسه‌ای یک کلاسه در یکی از روستاهای دورافتاده همدان احداث کنیم.

فراهانی افزود: این مدرسه در روستای منبرآباد در منطقه 2 آموزش و پرورش شهرستان همدان است و دلیل اینکه یک کلاسه است به خاطر این است که تعداد دانش‌آموزان آن کم بود و توانایی ما نیز در همین مقدار است .

این خیّر مدرسه‌ساز اضافه کرد: بنده یک بازنشسته نیروی زمینی هستم که از حقوق بازنشستگی مبلغی ذخیره کردم و مبلغ اندکی نیز از ثروت مادرم به آن اضافه کردم تا با خرج کردن در این راه باقیات صالحاتی برای وی باشد.

وی گفت: تعداد 10 دانش‌آموز تا پایه ششم در این مدرسه تحصیل می‌کنند و این در شرایطی است که تا قبل از آن دانش‌آموزان در کانکس درس می‌خواندند.

فراهانی خاطر نشان کرد: از ابتدا تا انتهای ساخت همه کارهای لازم مدرسه را خودم انجام دادم و سختی‌های بسیاری در این راه متحمل شدم اما این خواسته و آرزوی مادرم بود و با انجام این کار آرامش وصف ناپذیری به دست آوردم. 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها