امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134650
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 176
ناصر سودانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره وضعیت مدیریت بحران کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه کشور ما از کشورهای حادثه‌خیز ...

ناصر سودانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره وضعیت مدیریت بحران کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه کشور ما از کشورهای حادثه‌خیز است و در خط بحران از حیث جغرافیایی قرار دارد بنابراین باید به پیشگیری از خسارت‌های ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی اقدام کرد.

وی افزود: در تمام گوشه و کنار کشور پذیرای حوادث غیر مترقبه هستیم، بنابراین باید  سیاست‌گذاران و برنامه‌سازان کشور در خصوص رویارویی و مواجهه با بحران‌های قابل پیش‌بینی و غیر قابل پیش‌بینی آمادگی لازم را داشته باشند و این آمادگی‌ها با برگزاری مانورهای مختلف، برنامه‌ریزی مدیران و تأمین تجهیزات به دست می‌آید.

سودانی درباره هماهنگی دستگاه‌های مرتبط با مدیریت بحران اظهار داشت: 14 دستگاه اجرایی مرتبط با مدیریت بحران وجود دارد که باید در شرایط بحرانی هماهنگی لازم را داشته باشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اگر در مواقع بحران تعدد تصمیم‌گیری‌ها و موازی‌کاری‌ها صورت بگیرد علاوه بر هدررفت سرمایه و امکانات، با رکود در رفع بحران مواجه می‌شویم و این امر موجب می‌شود بحران صورت گرفته با اختلاف‌نظرها گسترده‌تر شود.

سودانی یادآور شد: بحران‌ با آشفتگی مدیریتی رفع نمی‌شود و باید با یک مدیریت هماهنگ و منسجم دستگاه‌های مرتبط بتوانند به وظایف تعریف شده بپردازند تا هرچه سریعتر آن بحران مهار شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها