امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134652
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برنامه‌ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه‌ها جهت ...

علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برنامه‌ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه‌ها جهت توزیع سومین بسته حمایتی به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش دستگاه های حمایتی (بهزیستی و کمیته امداد) اظهار داشت: پس از تأمین اعتبارات لازم، مراحل توزیع آغاز خواهد شدو پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال در دو مقطع بسته‌های حمایتی توزیع شود.

وی تصریح کرد: نحوه توزیع بسته‌های حمایتی به مددجویان همانند مرحله دوم خواهد بود ضمن اینکه در این مرحله نیز اقلامی که درنظر گرفته شده است اقلامی خواهد بود که مورد نیاز خانواده‌ها است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به برنامه سازمان بهزیستی کشور جهت ایجاد اشتغال برای معلولان و زنان سرپرست خانوار گفت: در این زمینه تمهیداتی درنظر گرفته شده است که امیدواریم در سال آینده و با تخصیص اعتبارات ویژه گام‌های خوبی در این بخش برداشته شود ضمن اینکه در لایحه بازنگری‌شده قانون جامع حمایت حقوق معلولان، میزان اشتغال معلولان از 3درصد به 5 درصد افزایش یافته است.

ربیعی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های وزارت رفاه و سازمان بهزیستی در دولت یازدهم، حمایت از خانواده‌هایی است که دارای فرزندان چندقلو هستند که در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌هایی برای حمایت از این خانواده‌ها صورت گرفته است و بدین ترتیب سازمان بهزیستی از خانواده‌های چندقلو حمایت‌هایی را در بخش پرستاری و تغذیه و ودیعه مسکن خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها