امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134688
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پارلمان یونان امروز سه‌شنبه برای دومین بار متوالی در تعیین رئیس‌جمهور جدید این کشور ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پارلمان یونان امروز سه‌شنبه برای دومین بار متوالی در تعیین رئیس‌جمهور جدید این کشور ناکام ماند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، در جلسه امروز پارلمان یونان با حضور نمایندگان احزاب سیاسی، 168 رأی به نفع «استاوروس دیماس» نامزد معرفی شده از سوی دولت صادر شد اما طبق قانون این کشور نامزد معرفی شده باید برای انتصاب به ریاست جمهوری دستکم 200 رأی از سوی نمایندگان پارلمان را به دست آورد.

ناکامی مجدد پارلمان یونان در تعیین رئیس‌جمهور جدید این کشور برای دومین بار متوالی در حالی صورت می‌گیرد که چهارشنبه گذشته نیز رأی‌گیری در همین خصوص در پارلمان این کشور انجام شد اما نمایندگان نتوانستند برای انتخاب رئیس‌جمهور جدید این کشور به اتفاق‌نظر برسند.

در رأی‌‌گیری چهارشنبه گذشته پارلمان یونان، 160 نماینده به استاوروس دیماس رأی دادند و 155 نفر به نامزد ائتلاف محافظه‌کاران سوسیالیست رأی دادند.

طبق گزارش‌های موجود، با توجه به حد نصاب نرسیدن میزان آراء، دور سوم رأی‌گیری برای تعیین رئیس‌جمهور در تاریخ 29 دسامبر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار