امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13470
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 176
محمود تولایی رئیس سازمان بسیج علمی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: در چند ماه اخیر کشور ...

محمود تولایی رئیس سازمان بسیج علمی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: در چند ماه اخیر کشور در شرایط سنگینی قرار داشت و فشار اصلی بدخواهان نظام این بود که فاصله بین مردم و نظام را به همه القاء کنند و بگویند ملت ایران از نظام منفعل شده‌اند. در حالیکه سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق یک حماسه سیاسی بزرگ نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.

وی افزود: حماسه سیاسی 24 خردادماه در پی تاکیدات مقام معظم رهبری اتفاق افتاد و همگان دیدند که مردم جامعه از اقشار مختلف به صحنه آمدند.

تولایی تأکید کرد: امیدواریم از حضور مردم به عنوان تثبیت‌کننده حرکت نظام به سوی پیشرفت استفاده شود.

رئیس سازمان بسیج علمی کشور با بیان اینکه تمام مردم کشور گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، اظهار داشت: همانطور که ملت حماسه سیاسی را رقم زدند با همت خود با دولت آینده نیز همکاری می‌کنند.

وی عنوان کرد: با تعهد کاندیداها نسبت به رعایت قانون دو مسئله انتخابات سالم و امن که مورد تاکید مقام معظم رهبری در انتخابات 24 خرداد بود، محقق شد.

رئیس سازمان بسیج علمی کشور گفت: امیدواریم رئیس‌جمهور آینده نکات مثبت دولت‌های گذشته را استمرار بخشیده و اقدامات بهتری نیز به عملکرد دولت‌های گذشته اضافه کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها