امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134706
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه تلویزیونی «هزار دستان» پس از 8 سال تولید، در سال 66 از شبکه ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه تلویزیونی «هزار دستان» پس از 8 سال تولید، در سال 66 از شبکه یک سیما پخش شد.  

بنا بر این گزارش، پس از گذشت سال‌ها و افت کیفی این مجموعه، شبکه آی فیلم قصد دارد نسخه تبدیل شده این سریال را به روی آنتن ببرد.

 

نسخه اچ‌دی مجموعه «هزار دستان» از فردا -3 دی ماه- ساعت 21:30 روی آنتن شبکه آی فیلم می‌رود. علاقه‌مندان نیز می‌توانند تکرار این مجموعه را در ساعت‌های 5:40 بامداد و 12:30 روز بعد مشاهده کنند.

به گزارش فارس، در این مجموعه تعداد زیادی از بازیگران معروف ایرانی نقش‌آفرینی کردند. از جمله: جمشید مشایخی در نقش رضا خوشنویس/ تفنگچی، عزت الله انتظامی در نقش خان مظفر، داوود رشیدی در نقش مفتش شش انگشتی، علی نصیریان در نقش ابوالفتح، محمدعلی کشاورز در نقش شعبون استخونی، حسین گیل در نقش سیدمرتضی سماور ساز تهرانی، جعفر والی در نقش رئیس نظمیه،‌ زری خوشکام در نقش امینه اقدس عروس خان مظفر، شهلا میربختیار در نقش قمربانو همسر رضا خوشنویس، افسر اسدی در نقش شاهدخت، رقیه چهره‌آزاد در نقش قدسی مستخدمه‌خان مظفر، مهری ودادیان در نقش همسر اسماعیل خان، جهانگیر الماسی در نقش پزشک تازه از فرنگ برگشته، پرویز پورحسینی در نقش متین السلطنه مدیر روزنامه، هوشنگ بهشتی در نقش جلال الملک پدر همسر رضا خوشنویس، محمد مطیع در نقش غلام عمه، اصغر همت در نقش یکی از سربازهای ارتش ایران در شهریور 1320، سروش خلیلی در سه نقش؛ متولی سقاخانه در تهران قدیم، جواهر فروش ارمنی و شهروند در اپیزود تهران جدید و ...  

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها