امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134707
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «دختران فیروزه‌ای» تألیف «محمدحسن ابوحمزه» به ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «دختران فیروزه‌ای» تألیف «محمدحسن ابوحمزه» به زودی به صورت نمایشنامه رادیویی برای مخاطبان رادیو پخش می‌شود.

کتاب «دختران فیروزه‌ای»، داستان‌های کوتاه با موضوع فتنه سال 88 است که از سوی معاونت صدا سازمان صدا و سیما در حال آماده سازی است و به زودی تبدیل به نمایشنامه رادیویی و پس از تصویب نهایی به اجرا خواهد رسید.

به گفته محمدحسن ابوحمزه نویسنده این کتاب، هنوز این نمایشنامه از کدام موج رادیو پخش خواهد شد، مشخص نیست اما این کار اکنون در مرحله اولیه قرار دارد.

ابوحمزه با بیان اینکه رحیم مخدومی سال 90 بعد از جریانات سال 88 اولین دوره داستان فتنه را در موسسه رسول آفتاب طراحی و اجرا کرد، گفت: در آن سال من صرفا به عنوان شرکت کننده حضور داشتم. یک سری داستان کوتاه فرستادم که برگزیده و تعدادی از آنها هم چاپ شد. در جشنواره سال دوم به من پیشنهاد همکاری دادند که ترجیح دادم فقط بنویسم و در کارهای اجرایی ورودی نداشته باشم. حاصل آن جشنواره هم کتاب «دختران فیروزه‌ای» بود که حدود 35 داستان کوتاه با موضوع فتنه چاپ شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار