امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134708
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
روح‌الله رفیعی تهیه‌کننده مجموعه مستند «قصه‌های سرزمین رافدین» درباره قصه این مستند گفت: «قصه‌های سرزمین ...

روح‌الله رفیعی تهیه‌کننده مجموعه مستند «قصه‌های سرزمین رافدین» درباره قصه این مستند گفت: «قصه‌های سرزمین رافدین» قصه مقاومت مردم عراق است علیه پیوند تکفیر و صهیونیست قصه دلدادگی مردم عراق است به ندای اخرالزمانی سیدالشهدا (ع) قصه مقاومت، بیداری و انقلاب اسلامی است.

وی افزود:یکی از اتفاقاتی که ما در این مجموعه پیگیری کردیم تحول عظیمی بود که در میان جوانان عراق روی داده بود با حاکمیت صدام و بعد اشغال آمریکایی در چند دهه اخیر باعث آن شده بود علی رغم وجود حوزه های علمیه و علمای بزرگ که خلاء هویتی در کشور عراق روی بدهد اما با اتفاقاتی که در عراق افتاد و حکم جهاد حضرت آیت‌الله سیستانی انقلابی عظیم در هویت فکری و فرهنگی جوانان عراق شکل گرفت که هر روز بر آن افزوده می‌شود.

  

رفیعی گفت: نکته جالب در این حوادث الگوگیری از شهدای دفاع مقدس است که به شدت مورد توجه رزمندگان عراقی است و رزمندگانی که بر روی سینه تمثال امام و رهبری دارند و حال و هوای معنوی بر فضا حاکم است.

رفیعی خاطرنشان کرد: تاکنون برای این مستند سه مرحله به کشور عراق سفر داشته‌ایم و مرحله چهارم در حال تصویربرداری است و همزمان تدوین برنامه در مجموعه نیز در حال انجام است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها