امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134709
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه «چارسوق» برنامه‌ای است گفت‌وگو محور در حوزه ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه «چارسوق» برنامه‌ای است گفت‌وگو محور در حوزه اقتصاد و مسائل پیرامونی آن که در هر قسمت به یکی از ابعاد اقتصاد ملی و بین المللی می‌پردازد.

تاکنون موضوعات گوناگونی همچون عقلانیت در مصرف، فروش و صادرات نفت و تحریم های بانکی در «چارسوق» مورد نقد و بررسی قرار گرفته اند و در قسمت جدید هم قرار است به بحث «آموزش و اقتصاد» پرداخته شود.

به یقین نقش آموزش در هر علم کاربردی به ویژه مسائلی که به اجتماعات انسانی مربوط می شوند بسیار تاثیرگذار است چه اینکه اگر اقتصاد، فرهنگ، سیاست و سایر موضوعات در هر جامعه ای بر اساس آموزش صحیح و اصول اساسی بنا شوند و تداوم یابند شاهد رشد و تعالی مردم و کشور خواهیم بود.

اقتصاد از جمله پایه های پیشرفت در هر کشوری محسوب می شود و توان بالای اقتصادی، قدرت بیشتری را در عرصه های دیگر از جمله سیاست به ارمغان می آورد.

این قسمت از «چارسوق» در رابطه با موضوع آموزش و اقتصاد است و دکتر نظری استاد دانشگاه در این رابطه با مجری برنامه به گفتگو می نشیند.

میلاد حاجی پروانه این مجموعه را برای شبکه افق تهیه و کارگردانی می کند.

این قسمت از چارسوق ساعت 19 روز سه شنبه دوم دی ماه پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار