امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 134713
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
محسن موسوی گرمارودی از نویسندگان و محققان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار جدیدترین کتابش داد و گفت: کتاب ...

محسن موسوی گرمارودی از نویسندگان و محققان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انتشار جدیدترین کتابش داد و گفت: کتاب «سفر عشق» با موضوع زیارت پیاده به تازگی توسط انتشارات شاملو منتشر شده است.

وی افزود: موضوع پیاده رفتن به زیارت اهل بیت علیهم السلام یک سنت تاریخی در فرهنگی شیعی است که از گذشته وجود داشته و بزرگان بسیاری به آن عمل می‌کرده‌اند که من در این کتاب به این موضوع پرداخته‌ام.

این کتاب پس از مقدمه به موضوعاتی چون زیارت پیاده در کلام الهی، زیارت پیاده در سیرة معصومان، زیارت پیاده در احادیث، زیارت پیاده در زندگی بزرگان، کاروان های پیاده، توصیه های حضرت آیت الله سیستانی، مفاهیم مختلف پیاده و پابرهنه بودن  مثل پیاده بودن در زندگی معصومان و پیاده بودن در زندگی غیر معصومان، باید پیاده به استقبال معصومان رفت، زیارت پیاده و سنت حسنه وقف و مساله خدمت به زائران پرداخته است که در مجموع کتاب کاملی را تشکلی می‌دهد برای آنان که به سنت پیاده به زیارت رفتن علاقه مند هستند یا این کار را انجام داده‌اند و از پیشینه آن و اجر این عمل پسندیده به درستی اطلاع نداشتند.

انتشارات شاملو این کتاب را با قیمت 6هزار تومان منتشر کرده و علاقه مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند از طریق تلفن : 32210857 - همراه : 09151115608 اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها