امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13473
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 130
به گزارش فارس به نقل از زد دی نت، مرکز Ovum در بررسی‌های خود، 4 هزار و 371 نفر از کارمندان در سراسر جهان را مورد مطالعه قرار داد و در پایان دریافت که ...

به گزارش فارس به نقل از زد دی نت، مرکز Ovum در بررسی‌های خود، 4 هزار و 371 نفر از کارمندان در سراسر جهان را مورد مطالعه قرار داد و در پایان دریافت که بیش از نیمی از این افراد یا به عبارت دقیق‌تر 56.8 درصد از آن‌ها از دستگاه‌های شخصی خود در محل کار استفاده می‌کنند.

در این بررسی میزان هماهنگی کارمندان با قانون "استفاده از دستگاه‌های شخصی در محل کار"(BYOD) نسبت به نتایج بررسی مرکز Ovum در سال گذشته تغییری نکرد.

طبق نتایج مطالعه جدید، آمارها نشان می‌دهد که 70 درصد کارمندانی که گوشی هوشمند یا رایانه لوحی دارند از این دستگاه در محل کار خود استفاده می‌کنند و یک‌سوم کارمندانی که گوشی هوشمند شخصی خود را در محل کار مورد استفاده قرار می‌دهند، این عمل را بدون اطلاع مرکز IT سازمان یا به‌رغم ممنوعیت محل کار برای استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی شخصی انجام می‌دهند.

"آدرین دروری"(Adrian Drury) مدیر مرکز تاثیرات مشتریان در صنعت IT شرکت Ovum در این خصوص گفت: «حدود 45 درصد کارمندان تمایل دارند که در محل کار و منزل یک خط تلفن را در اختیار داشته باشند و در مقابل 45 درصد آن‌ها هم بر این باورند که داشتن تنها یک خط تلفن باعث می‌شود که در اوقات فراغت هم مجبور به انجام کارهای سازمان شوند».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار